Endonezya Insantama Sekolah Islam Terpadu Koleji öğretmenleri ve  “İleri Yönetim ve Liderlik Programı” çerçevesinde Almanya, Hollanda ve Avusturalya'dan sonra Türkiye'ye ziyaret düzenlediler. Ziyaret programları kapsamında Gazi Teknopark'ı tercih eden ekip, 3 Kasım 2017 Cuma günü 98 kişiden oluşan grupla Teknoparkımıza geldiler. Genel Müdürümüz Tuğrul İMER’in ‘Türkiye’de ve Dünyada Teknoparklar’ konulu sunumundan sonra, Gazi Teknopark’ın tanıtımı yapıldı. Öğrenci grubu tarafından büyük ilgiyle izlenen sunumlar sonunda, yöneltilen sorular yanıtlandı. 

Daha sonra Endonezyalı öğrenciler tarafından, ülkelerinin tanıtımına yönelik olarak hazırlanmış sunumu dinledik. Sunumun sonunda ülkelerine özgü müzik aletleri ile bizlere mini bir konser de verdiler.  

Firmalarımızdan İnova Akademi Bilişim Eğitim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.’  bu özel ziyarette bizlerle birlikte olarak, çocuklara/gençlere kodlama öğretmeyi amaçlayan projelerini tanıttılar ve geliştirdikleri ürün üzerinden sistemin nasıl çalıştığını anlattılar. Ziyaret programının sonunda biyometrik sistemler üzerine çalışan firmamız Mia Teknoloji A.Ş.’yi ziyaret eden öğrenciler, binamızın ana girişinde hatıra fotoğrafları çektirerek bizden ayrıldılar.